Zegarki sportowe nie są sobie równe. Te mniej zaawansowane, charakteryzują się jedynie wodoodporną obudową (często tylko z nazwy). Te bardziej złożone i zaawansowane – które są dostępne w naszej ofercie – mają znacznie więcej funkcji i właściwości, które mogą się przydać w codziennym życiu.

Suunto – zegarek przyszłości?

Dlaczego właśnie ten zegarek, jest – naszym zdaniem – najlepszy? Ponieważ to właśnie zegarki Suunto idealnie wpisują się w definicję zegarka sportowego, który nie dość, że ma być lekki, to jeszcze musi być funkcjonalny, odporny na oddziaływania zewnętrzne i przede wszystkim łatwy w obsłudze.

Suunto Spartan – co on potrafi?

Model Suunto Spartan posiada szereg istotnych funkcji, z których najważniejsze, to:

1. GPS – jak na małe rozmiary tego zegarka, jego możliwości w zakresie określenia dokładnej pozycji są imponujące. Zwłaszcza, że charakteryzuje się on bardzo dużą dokładnością.

2. Kompas – w połączeniu z nawigacją pomoże odnaleźć się w nieznanym otoczeniu. Charakteryzuje się on bardzo dużą czułością i dokładnością.

3. Pomiar tętna – to kolejna funkcja zegarka Suunto, która umożliwia kontrolę podstawowych parametrów ciała podczas intensywnego treningu. Dzięki dokładnemu pomiarowi tętna w oparciu o czujniki zamontowane na nadgarstku, użytkownik może – w odpowiednim momencie – przerwać trening.

Podsumowując, model Suunto Spartan to jeden z najlepszych i najbardziej zaawansowanych modeli zegarków sportowych, jakie można znaleźć na polskim rynku. Efekt ten potęguje czytelny wyświetlacz i dużą odporność na ciśnienie wody.

Więcej informacji na temat zegarków można znaleźć na stronie: https://skiracecenter.pl/47-zegarki-suunto