Przyzwyczailiśmy naszych Klientów do tego, że w naszym asortymencie można znaleźć praktycznie wszystko, co choć trochę jest związane z siłownią i propagowaniem zdrowego stylu życia.

Wałek a siłownia

Takim właśnie produktem, którym zresztą dość niedawno ubogaciliśmy nasz asortyment, są klasyczne… wałki do masażu. Wydawałoby się, że nie jest to aż tak istotny – z perspektywy naszej działalności – element naszej oferty, aczkolwiek w poniższym wpisie chcemy udowodnić, że jest to podejście bardzo mylące.

Gdzie wykorzystać wałek?

Wałek do masażu to – naszym zdaniem – obowiązkowe wyposażenie siłowni. Dlaczego tak uważamy?

1. Wałek do masażu to sprzęt na siłownie, który posiada charakterystyczne wypustki. To dzięki nim możliwe jest masowanie tkanki skórnej, co bardzo usprawnia krążenie krwi a także pomaga w usunięciu nadmiaru podściółki tłuszczowej.

2. Ze względu na swoją konstrukcję, produkt ten doskonale sprawdza się jako narzędzie relaksacyjne, wspierające odnowę organizmu tuż po wysiłku fizycznym. Dlatego naszym zdaniem powinien być on wykorzystywany w każdej, nawet bardzo małej siłowni.

Co jeszcze warto wiedzieć o naszych wałkach do masażu?

Po pierwsze – są one wygodne w użyciu i ergonomiczne. Posiadają odpowiednio wyprofilowany uchwyt, który gwarantuje komfortowe użytkowanie.

Po drugie – wykonano je z doskonałej, specjalistycznej pianki. Dzięki niej, ten sprzęt do siłowni przynosi wymierne korzyści.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Oferujemy nie tylko profesjonalny sprzęt, ale też merytoryczne doradztwo w zakresie jego zakupu.

Wałki oraz inne akcesoria treningowe mogą Państwo znaleźć na stronie https://kelton.pl/pol_m_KELTON-AKCESORIA-TRENINGOWE-277.html